23.0606:00
Kalesija

Odbojkaši Bosne slavili u Kalesiji, odbojkašice poražene u Lukavcu

bosna_kakanj11Odbojkaši kalesijske Bosne u okviru desetog kola Premijer lige Bosne i Hercegovine večeras su u sali MSŠ Kalesija slavili nad ekipom OK Napredak rezultatom 3:0 po setovima 25:17; 25:17; 29:27. Ovo je druga uzastopna pobjeda odbojkaša pod dirigentskom palicom Mensura Malovića koji je na klupi zamijenio Adnana Karića.

Naše odbojkašice su u Lukavcu poražene od ekipe Smeč rezultatom 3:2 po setovima 25:17; 18:25; 15:25; 25:21; 15:12. Ovo je prvi poraz odbojkašicama u Super ligi FBiH, a u narednom kolu odbojkašice dočekuju Gradinu iz Srebrenika. Be obzira na poraz u Lukavcu, kalesijke su i dalje na prvom mjestu.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Kalesija domaćin tuning spektakla: Više od 440 prijavljenih vozila

Počela višednevna edukacija izborne administracije

Usvojen Pravilnik o povratu PDV-a na prvu nekretninu: Građani će mo …

Prva posjeta djeteta stomatologu: Kada i zašto?

U Jajićima berba lipe u punom jeku

CLOSE
CLOSE