13.0119:37
Kalesija

Novinari, biznismeni i dijaspora u Tojšićima za Almera prikupili 1.400 KM

Ni kiša nije spriječila da na teren tojšićke Ade danas istrče novinari, kalesijski biznismeni te dijasporci u humanoj misiji prikupljanja sredstava za liječenje Almera Mustafića.

Naime, ekipa novinara na kraju utakmice je slavila 4:2 protiv ekipe koju su sačinjavali kalesijski biznismeni te predstavnici dijaspore. Iako je rezultat bio u drugom planu, ekipu novinara su predvodila čak tri selektora. Iskusni Sinan Sinanović urednik Avazovog Sporta, Mirsad Zulić novinar Radio Feral-a te Ahmet Fazlić direktor Neon Televizije.

Oficijalni spiker na utakmici bio je dobro poznato ime Rešad Mamela.

“Hvala svima koji su se odazvali ovoj akciji, a hvala i FK Sloga koji nam je ustupio teren za igru. Mogu da vam kažem da je ovom utakmicom okončana akcija prikupljanja pomoći za Almera Mustafića jer imamo potrebna sredstva, a danas je prikupljeno 1.400 KM”, rekao je Edis Mešić sekretar Udruženja “Korak” iz Gornjih Rainaca koje je vodilo sve aktivnosti oko prikupljanja novca.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

(VIDEO) Biciklistički klub Kalesija u 2026. godini nastavlja promovir …

OIK Kalesija: Javni oglas za imenovanje instruktora za obuku kandidata …

Održana Javna rasprava za organizacije civilnog društva

Objavljena dugoročna prognoza: Slijedi natprosječno toplo vrijeme, n …

Povećana potražnja za peletom u BiH, trenutna cijena 690 KM po toni

CLOSE
CLOSE