28.0611:35
Kalesija

Nove naredbe za građane TK: Zabranjuje se ulazak u apoteke, lijekove podizati na šalterima

Kantonalni štab civilne zaštite danas je donio dvije naredbe koje se tiču ponašanja građana i rada objekata u TK u vrijeme pandemije korona virusa.

Novom naredbom građanima se zabranjuje ulazak u apoteke kako bi se zaštitilo osoblje apoteka, a lijekove i druga sredstva mogu se preuzimati na šalterima apoteka koji će biti improvizovani za ove namjene.

Drugom naredbom odobrava se rad prodavnica obuće i tekstila koje nisu smještene unutar tržnih centara.

Izvor: rtvslon

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Planska isključenja električne energije na području Kalesije

Amila Tupković pozvana na okupljanje U-20 odbojkaške reprezentacije …

Najavljen 53. Sajam šljive u Gradačcu

Završena 19. redovna sjednica OV Kalesija

Srebrenica kroz objektiv koji nije zaboravljao: U Tuzli predstavljena …

CLOSE
CLOSE