11.0619:58
Kalesija

Nova pobjeda kalesijskih odbojkaša, odbojkašice upisale treći poraz

Muška ekipa „Bosne“ iz Kalesije u trećem kolu Prve federalne lige za odbojkaše savladala je odbojkaše iz Zenice rezultatom 3:1 po setovima 19:25; 25:14; 25:19; 25:19.  Podsjećanja radi odbojkaši „Bosne“ su do sada upisali dvije pobjede i jedan poraz i trenutno su na petoj poziciji.

Dok muška ekipa bilježi pobjede, djevojke iz Bosne su upisale i treći poraz. Ovaj put pobjedu protiv kalesijki slavile su odbojkašice iz Vogošće pobjedivši ih sa 3:0 po setovima 25:18; 25:20; 25:17.

Nakon trećeg ovosezonskog poraza odbojkašice Bosne su „zakovane“ na desetoj poziciji sa samo jednim dobijenim setom u tri utakmice.

R.A.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Majke Srebrenice na Trgu slobode u Tuzli: “Kako se približava 1 …

U petak zvanično otvaranje manifestacije „Svjetsko na Adi“

FIFA Svjetsko prvenstvo: Pridruži se NEON Fantasy ligi!

JZU Dom zdravlja Kalesija: Javni oglas za prijem u radni odnos

Predložena mjera pritvora za šest osoba

CLOSE
CLOSE