28.0612:48
Kalesija

Ne može na tribine, može na dizalicu

U vrijeme pandemije virusa korona skoro svi sportski događaji se održavaju bez prisustva navijača, tako je i u Poljskoj ali za jednog navijača ni zabrana nije bila prepreka da gleda omiljeni tim i to uz pomoć dizalice.

Fudbalski klub Slask je objavio neobičnu fotografiju sa utakmice protiv Wisle na kojoj se vidi kako navijač stoji na dizalici. Takođe, navedeno je da je on otišao u Plok i iznajmio dizalicu kako bi gledao meč, a sada klub pokušava da sazna o kome se radi.

Klub je uputio apel pratiocima na Twitteru ako poznaju muškarca sa slike da jave klubu.

(nezavisne.com)

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Večeras počinje nokaut faza SP: Parovi i satnica utakmica šesnaesti …

Planska isključenja električne energije na području Kalesije

Amila Tupković pozvana na okupljanje U-20 odbojkaške reprezentacije …

Najavljen 53. Sajam šljive u Gradačcu

Završena 19. redovna sjednica OV Kalesija

CLOSE
CLOSE