04.0209:37
Kalesija

Mujo Mujkić: “Sead Džafić će zbog svog mišljenja biti isključen iz SDA”

U emisiji “Aktuelno” ovaj put smo ugostili Muju Mujkića predsjednika Kluba za Bolju Kalesiju i bivšeg člana Stranke demokratske akcije.

mujo_mujkic

Mujkić je govorio o tome zašto je istupio iz SDA o sukobu sa tadašnjim predsjednikom stranke sadašnjim načelnikom Nedžadom Džafićem, o protivljenju da se direktorska pozicija Doma zdravlja dodijeli BPS-u, o protivljenju da predsjedavajući OV bude neko ko nije iz SDA. On se dotakao i prijetnji koje je dobijao i koje je prijavio policiji.

Mujo Mujkić je govorio i o Halilu Jahiću sadašnjem predsjedniku SDA Kalesija, o zapošljavanju, ali i o Seadu Džafiću koji je najavio kandidaturu za načelnika Kalesije na predstojećim izborima.

On je mišljenja da će Sead Džafić zbog svog mišljenja biti isključen iz SDA jer kao takav ne treba stranci, gdje su potrebni samo ljudi koji “klimaju” glavom i slažu se sa predsjednikom.

 

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Kalesijac Asim Gutić na širem spisku selektora košarkaške reprezen …

Održana radionica „Unutrašnji konflikti: zašto kočimo vlastiti r …

BKC Kalesija: Predavanje o zdravoj ishrani i prevenciji poremećaja je …

Putevi u BiH: Uprkos kišovitom vremenu saobraća se bez većih poteš …

Prvo mjesto za Bakira Musića i lični rekord Semine Mujanović na mit …

CLOSE
CLOSE