24.0605:33
Kalesija

Mujo Mujkić: “Kada je Nedžad bio načelnik gledali smo u zgradu općine i čekali bijeli dim da vidimo da je tu”

Na 4.redovnoj sjednici Općinskog vijeća Kalesija raspravljao se o Izvještaju o radu Općinskog načelnika za 2016. godinu. U tom periodu funkciju načelnika je obnašao Nedžad Džafić a kada nije bio tu, njegovu funkciju obnašao je Ismet Mešić.

Iako smo prethodnih godina na sjednicama Općinskog vijeća često znali “uživati” u komentarima vijećnika SDP-a Hasana Ćorsuljića, ovaj put da zasmije vijećnike pobrinuo se Mujo Mujkić vijećnik Građanske demokratske stranke koji je na sebi svojstven način prokomentarisao rad Nedžada Džafića.

Pogledajte kako je na “slikovit” način Mujkić prokomentarisao rad bivšeg načelnika.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Protestna vožnja autoškola u Tuzli

„Svjetsko na Adi“: Zajedničko gledanje utakmice BiH-Katar

Jasnija pravila za efikasniji rad: Vlada TK utvrdila izmjene Zakona o …

Nastavljeno potpisivanje ugovora za 3,05 miliona KM podrške Tuzlansko …

Živinice: Prijem za najuspješnije učenike

CLOSE
CLOSE