30.0702:43
Kalesija

Miralem Hasanović sa prijateljima novogodišnjim paaketićima obradovao članove Udruženja “Osmijeh nade”

Dobro poznato ime, dobro poznata namjera, koja je prepoznata i od strane dobrih ljudi.
Humanitarac Miralem Hasanović sa svojim prijateljima, donatorima, već osam godina novogodišnjim paketićima obraduje mališane raznih Udruženja, te osnovnih škola.

Šta god bih rekao i napisao malo je, jer jednostavno to su veliki ljudi insani, moji prijatelji, donatori koji su tu uvijek kad im se obratim za bilo koju akciju. Tako je bilo i ovaj put za novogodišnje paketiće. Jako sam pšonosan što smo i ove godine izmamili osmijeh na lice mališanima. Svakako, da sam zahvalan svim donatorima koji su omogućili da podijelimo 60 paketića. Od toga 50 paketića smo predali Udruženju Osmijeh nade Kalesija, a 10 paketića smo uručili tokom terenske posjete”kazao je Hasanović.

Za osam godina, od kako se počela organizovati ova akcija je podijeljeno preko 780 paketića, te isto toliko uzvraćeno osmijeha i radosti, na koje je kako kaže Miralem posebno ponosan.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Za 18 projekata u oblasti saobraćaja izdvojeno gotovo 40.000 KM

Planska isključenja električne energije na području Živinica

Za vikend tradicionalni „Slogin turnir“

Bingo Group nastavlja sponzorstvo Sarajevo Film Festivala: Filmske pro …

Zajednička izjava načelnika/ca i gradonačelnika/ca partnerskih zaje …

CLOSE
CLOSE