18.0404:07
Kalesija

Ministar Edin Ramić posjetio Sapnu

Tokom današnje posjete federalnog ministra raseljenih osoba i izbjeglica Sapni posjećeno je mjesto pogibije i odata počast heroju oslobodilačkog rata Mehdinu Hodžiću.

Ramić je posjetio i mjesto Zaseok gdje su u toku radovi na rekonstrukciji puta Zaseok – Gotovci čiju rekonstrukciju i asfaltiranje sufinansira i Federalno ministarstvo raseljenih osoba i izbjeglica i Vlada FBiH.

Za ovu namjenu je sa nivoa Federacije BiH odobreno 200 hiljada KM, Vlada FBiH je izdvojila 100 hiljada KM i Federalno ministarstvo raseljenih osoba i izbjeglica 100 hiljada KM.

Razgovarano je i o drugim projektima čija je realizacija u toku, kao i o prioritetnim projektima čija je realizacija neophodna za stanovnike Sapne.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Roba vrijedna 1.450 eura: Bh. državljaninu na granici oduzete patike, …

Sapna: Počeli radovi na sanaciji lokalnog puta prema Vitinici i Kova …

U nedjelju predstava za djecu “Brainrotovi” u Kalesiji

Emir Hujdur briljira na 32. kadetskom i juniorskom prvenstvu ŠS FBiH

Vozač motocikla teško povrijeđen u nesreći u Ciljugama

CLOSE
CLOSE