Kalesija 11°

Miljanovčani bolji od Toplica

Igrači Bijeljevca iz Miljanovaca na svom terenu upisali su novu pobjedu. Ovaj put pobjedu su upisali od 3:1 protiv ekipe Toplica.

Iako su gosti poveli sa 0:1 pogotkom Emira Salihovića, domaći se nisu predavali i nametnuli su svoju igru. Za izjednačenje rezultata pobrinuo se Elmir Imšić koji je postavio rezultat 1:1 što je bio i rezultat prvog poluvremena. Početak drugog poluvremena pripao je domaćinu, a disciplinovanom i fer korektnom igrom domaćini su „očitali“ lekciju gostima iz Toplica, koji su prekršajima zaustavljali napadače Bijeljevca.

Za vodstvo domaćih pobrinuo se Mirsad Sinanovićkoji je pogodio u 52. minuti, dok je u 79. minuti konačan rezultat od 3:1 postigao Elmir Imšić. U 87. minuti, talentovani Admir Imšić “prošarao”  je odbranu gostiju ali je za malo bio neprezican i loptu šalje pored lijeve stative gostiju.

-Ovo je bila jedna od boljih utakmica, mojih igrača, svi su odigrali onako kako smo se dogovorili“- rekao je za naš sajt trener domaćih Kadro Aljukić.