26.0504:02
Kalesija

Melisa Musić i Sale Avdić iz Osmijeha nade zadivili žiri na festivalu “Pjesmom i plesom do snova”

pobjednici4Prije nekoliko dana u Tuzli održan je festival pod nazivom „Pjesmom i plesom do snova“ za djecu sa posebnim potrebama. Učešće su uzeli i članovi Udruženja Osmijeh nade iz Kalesije.

U kategoriji pjevanja prvo mjesto pripalo je Melisi Musić iz Kalesije koja se predstavila pjesmom „Run“ , dok je drugo mjesto zauzeo Sale Avdić koji je nagradu podijelio sa Seadom Fazlićem iz Udruženja „Ugov“ Tuzla, a treće mjesto pripalo je Adi Salihspahić iz Udruženja „Duga“ iz Tuzle. Sale Avdić na ovom takmičenju predstavio se pjesmom „Put me zove“ od Halida Bešlića.

Kada je u pitanju kategorija plesa prvo mjesto uauzeli su članovi Udruženja „Budimo prijatelji“ iz Zenice, drugo mjesto UG „Tračak nade“ iz Foče, a treće mjesto pripalo je UG „Futura“ Gračanica.

pobjednici3

pobjednici2

pobjednici1

 

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Završena 18. redovna sjednica Općinskog vijeća Kalesija

Usvojen Izvještaj o dugu Općine Kalesija za period 01.01.-31.03.2026 …

Nermin Živčić imenovan za direktora JP “Veterinarska stanica& …

Senaid Sinanović imenovan za direktora JP „Vodovod i kanalizacija K …

Usvojena Odluka o utvrđivanju javnog interesa za izgradnju kružnog t …

CLOSE
CLOSE