27.0622:16
Kalesija

Magla smanjuje vidljivost na putevima u BiH

Na dionicama u kotlinama i uz riječne tokove centralne i sjeverne Bosne, kao i u istočnim krajevima na dionicama u višim predjelima, ovoga jutra upozoravamo na mjestimično smanjenu vidljivost zbog magle. Na putevima u tim područjima i kolovoz je vlažan, pa savjetujemo oprezniju vožnju, uz obavezno držanje odstojanja između vozila. Na dionicama koje prolaze kroz usjeke, skrećemo pažnju na moguće sitnije odrone zemlje ili kamenja.

54bd278e-b498-473c-b758-3ee4b0765237-otezano-saobracanje-magla-718x446

Povremene obustave saobraćaja zbog minerskih i deminerskih radova, tokom dana aktuelne su na magistralnim putevima M-6 Stolac-Ljubinje (07-16 sati), M-16 Banja Luka-Jajce na lokalitetu Bočac (od 14 do 14:30 sati) i M-19.3 Rogatica-Ustiprača u mjestu Dub (od 09 do 10 i od 13 do 15 sati).

Od puteva sa aktuelnim radovima izdvajamo magistralne puteve: M-16 Donji Vakuf-Bugojno, M-4 Simin Han-Kalesija, M-5 Ključ-Mrkonjić Grad i M-16.2 Prozor-Jablanica.

Na graničnim prelazima zadržavanja nisu duža od 20 minuta. Zbog radova na području Hrvatske, na GP Orašje-Županja vozila saobraćaju usporeno u oba smijera.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Amila Tupković pozvana na okupljanje U-20 odbojkaške reprezentacije …

Najavljen 53. Sajam šljive u Gradačcu

Završena 19. redovna sjednica OV Kalesija

Srebrenica kroz objektiv koji nije zaboravljao: U Tuzli predstavljena …

Usvojena Odluka o formiranju komisije za uspostavljanje sistema elektr …

CLOSE
CLOSE