31.1208:06
Kalesija

Kup NSTK: Porazi Rainaca i Bosne

Poznati su svi učesnici četvrtfinala Kupa NSTK. Nažalost, ekipe Rainaca i kalesijske Bosne jučer su se oprostile od daljeg takmičenja pa će Kalesija u narednoj fazi imati samo jednog predstavnika, ekipu Mladosti iz Kikača.

Rainci su jučer u podmlađenom sastavu gostovali u Babicama kod ekipe Mramora, člana Druge lige TK. Uprkos dobroj igri u većem dijelu meča, mladi tim Rainaca nije uspio izboriti prolazak dalje. Domaćini su postigla dva pogotka u posljednjih 15-ak minuta meča i prošli u četvrtfinale.

Kalesijska Bosna je godinu završila porazom. Bolja od Bosne sinoć na Gradskom stadionu bila je ekipa Slatine iz Bašigovaca sa minimalnih 1:0. Gosti su rezultatsku prednost stekli u prvom dijelu igre, a igrači Bosne do kraja susreta nisu uspjeli naći put do gola gostiju pa je Slatina prošla dalje.

Ekipe koje su izborile četvrtfinale su: Mladost Kikači, Sapna, Doboj Istok, Čelić, Mladost Solina, Svatovac, Mramor Babice i Slatina Bašigovci.

Susreti četvrtfinala igraju se na proljeće.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Na Bjelašnici jutros -17 stepeni: Evo kakvo će vrijeme obilježiti p …

Novogodišnja čestitka načelnika i predsjedavajućeg Općinskog vije …

Putevi u BiH: Saobraća po suhom kolovozu uz dobru vidljivost

Servisne informacije iz Živinica (31.12.2025.)

Servisne informacije iz Kalesije (31.12.2025.)

CLOSE
CLOSE