18.0110:10
Kalesija

Kalesijski BPS odredio kandidate za izbore

bps1Općinska organizacija BPS Sefer Halilović Kalesija odredila je imena kandidata koji će pokušati izboriti se za ulazak u klupe Skupštine TK, Parlamenta FBiH ili čak u Parlament BiH.

Svoje mjesto u Skupštini TK pokušat će izboriti Mirsad Selimović sadašnji poslanik, koji je nosilac liste za Skupštinu TK. Pored njega na listi za Skupštinu TK su i Denisa Sokolović iz Gornjih Rainaca i Nermina Ramić iz Tojšića.

Za Parlament FBiH nosilac liste je predsjednik Općinske organizacije BPS-a Kalesija Damir Bošnjaković, a na listi su i Sabina Čamdžić iz Meškovića i Selma Sračević iz Dubnice.

Bosanskohercegovačka patriotska stranka predložila je i kandidata za Parlament BiH, a riječ je o Fejzi Mujanoviću iz Kikača.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Kalesija kao ekonomski tigrić: Konkursi na sve strane – a kukam …

Juniori OK Bosna demonstrirali snagu i izborili plasman na finalni tur …

Konzorcijum Logistika BiH: Ugrožen rad hiljada vozača i stabilnost r …

Upozorenje malih privrednika: Ne uvodite neustavne takse!

Vremenska prognoza

CLOSE
CLOSE