27.0219:27
Kalesija

Kalesijac Senad Husić pojačava tuzlansku Slobodu

Senad Husić, lijevi bek bek mađarskog Diosgyorija VTK i potencijalni A reprezentativac BiH, u proljetnom dijelu sezone nosit će dres tuzlanske Slobode, lidera premijerligaške tabele saznaje Faktor.

-Razgovarao sam sa šefom stručnog štaba Husrefom Musemićem i predsjednikom Kluba, Azmirom Husićem. Dogovorili smo 90 posto uslova. Ostale su još neke sitnice. U utorak ili srijedu dolazim u Tuzlu – rekao je Husić za Faktor.

Miskolc, 2014. május 7. A debreceni Ludánszki Bence (b) és a diósgyõri Senad Husic (j) küzd a labdáért a labdarúgó Magyar Kupa elõdöntõjének visszavágó mérkõzésén, a Diósgyõri VTK - DVSC-TEVA összecsapáson Miskolcon 2014. május 7-én. MTI Fotó: Vajda János

Husić je ugovorom za mađarski Diosgyori vezan do kraja tekuće sezone. Klub mu je ponudio novi ugovor, ali se on, nezadovoljan uslovima, odlučio za povratak u Bosnu i Hercegovinu.

Senad Husić ima iskustvo igranja u Premijer ligi BiH. Nosio je dres Zvijezde Gradačac, a bio je i član mlade reprezentacije BiH.

Sloboda sa pripremama počinje sutra, a na Tušnju bi se na prozivci trebao pojaviti i Anes Haurdić.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Završena 15. redovna sjednica Općinskog vijeća Kalesija

Prihvaćena Informacija o stipendiranju učenika i studenata na podru …

Vijećnici prihvatili Informaciju o stanju vodovodne i kanalizacione i …

Usvojen Izvještaj o inspekcijskom nadzoru na području općine Kalesi …

Vijećnici usvojili Odluku o izmjenama i dopuni odluke o plaćama i na …

CLOSE
CLOSE