23.0623:17
Kalesija

Kalesija: U petak treća po redu mirna šetnja u znak sjećanja na žrtve genocida u Srebrenici

U petak, 11. 6. 2021. godine, u Kalesiji se organizuje treća po redu mirna šetnja u znak sjećanja na žrtve genocida u Srebrenici.
Okupljanje je planirano za 13:45 sati ispred platoa BKC-a.

Organizatori također mole sve učesnike da se pridržavaju epidemioloških mjera u toku trajanja događaja.

Podsjetimo, neformalna grupa građana odlučila je u Kalesiji pokrenuti jednu ovakvu aktivnost kao znak solidarnosti sa majkama Srebrenice te na taj način odati počast žrtvama genocida i poslati poruku da se genocid ne smije zaboraviti.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Protestna vožnja autoškola u Tuzli

„Svjetsko na Adi“: Zajedničko gledanje utakmice BiH-Katar

Jasnija pravila za efikasniji rad: Vlada TK utvrdila izmjene Zakona o …

Nastavljeno potpisivanje ugovora za 3,05 miliona KM podrške Tuzlansko …

Živinice: Prijem za najuspješnije učenike

CLOSE
CLOSE