22.0607:04
Kalesija

Kabina za dezinfekciju postavljena u centru Kalesije

U cilju efikasnije borbe protiv pandemije korona virusa danas je ispred Doma zdravlja postavljen dezinfekcioni tunel. Još jedan tunel odnosno kabina postavljena je i u centru Kalesije kako bi što više ljudi vršilo dezinfekciju i kako bi naša općina i dalje bila bez zaraženih osoba. Pomenuti tunel u centru, Kalesijcima je poklonila firma UNIS TOK.

POdsjećanja radi, sa današnjim danom u TK ima 46 osoba koje su pozitivne na korona virus. Do sada su testirane ukupno 592 osoba.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Autoškole najavile mirnu protestnu vožnju u Tuzli

Putevi u BiH: Pojačan promet vozila

Servisne informacije iz Živinica (22.6.2026.)

Servisne informacije iz Kalesije (22.6.2026.)

Prvi memorijalni turnir „Zuhdija Karić – Zux“: Kalesija čuva u …

CLOSE
CLOSE