28.0611:55
Kalesija

‘I ja sam iz Srebrenice’: Emir Hadzihafizbegović se kroz suze obratio Srebreničanima (video)

emirEmir Hadžihafizbegović, naš poznati glumac, bio je danas sa preživjelim Srebreničanima na postrojavanju u Nezuku kod Sapne.

Njegovo obraćanje suznih očiju, poruke koje je poslao i poznati mnolog ‘Moja jedina domovina zove se Bosna i Hercegovina…’ izazvali su buru emocija među prisutnima.

-I ja sam iz Srebrenice, poručio je Hadžihafizbegović, podsjećajući na svoje srebreničko porijeklo.

Preživjelim Srebreničanima je poručio da su oni ‘japija Bosne’ i jasna poruka da Bosna i Hercegovina ostaje cjelovita.

-Svako onaj ko pomisli da s Bosnom nešto radi, imat će ponovo ove zastave, kazao je Hadžihafizbegović.

U video-prilogu pogledajte kompletno obraćanje.
(Bportal)

 

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Večeras počinje nokaut faza SP: Parovi i satnica utakmica šesnaesti …

Planska isključenja električne energije na području Kalesije

Amila Tupković pozvana na okupljanje U-20 odbojkaške reprezentacije …

Najavljen 53. Sajam šljive u Gradačcu

Završena 19. redovna sjednica OV Kalesija

CLOSE
CLOSE