14.0100:04
Kalesija

Iako bez titule Belma Huseinefendić pokazala kako izgleda svjetski nastup

U finalu „Zvezda Granda“ pod rednim brojem 12 nastupala je mlada Tuzlanka Belma Huseinefendić. U svom repertoaru je izvela dvije pjesme, jednu „Iza ovog osmeha“ Sanje Vučić, a drugu pjesmu svoje mentorice Jelene Karleuše.

U svom nastupu ona je ni manje ni više na scenu Granda donijela izgled svjetskog nastupa na kojeg svi Bosanci i Hercegovci, ali i region mogu biti ponosni.

Naime, ona je u toku izvođenja pjesme doslovno letjela po studiju te sve prisutne u studiju i pored malih ekrana ostavila bez daha.

 Belma ističe kako je zahvalna na svakoj podršci i svakom glasu publike,  a iako nije prošla u TOP 8, sprema se za nove projekte koji su pred njom.

Podsjetimo, Belmu smo ugostili pred nastup u polufinalu, u Magazinu “Ljepota života”, a emisija je bila i uvod u ono što vam pripremamo u novoj sezoni. Magazin “Ljepota života” možete gledati od 15. 7. 2021. na programu NEON Televizije.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

(VIDEO) Biciklistički klub Kalesija u 2026. godini nastavlja promovir …

OIK Kalesija: Javni oglas za imenovanje instruktora za obuku kandidata …

Održana Javna rasprava za organizacije civilnog društva

Objavljena dugoročna prognoza: Slijedi natprosječno toplo vrijeme, n …

Povećana potražnja za peletom u BiH, trenutna cijena 690 KM po toni

CLOSE
CLOSE