22.0622:56
Kalesija

I pored velikih minusa nije izostala kreativnost Kalesijaca

Danas u Kalesiji temperatura je bila 2°C, snijeg je napadao 30 cm, što je idealno za one koji uživaju u zimskim radostima. Iako je bilo hladno i samo 2°C iznad nule to nije omelo nekolicinu građana općine Kalesija da izađe i uživa u snijegu sa svojim voljenim i dragim osobama.

Hrasno Gornje - Alma Ravančić
                                     

Na našu redakciju stiglo je mnoštvo fotografija na kojima se vidi kako Kalesijci u zimskim danima provodite ovaj vikend. Najviše fotografija nam je pristiglo od onih koji su napravili “Snješka Bijelića” u čemu smo i mi uživali.

Pogledajte galeriju fotografija koje su pristigle u našu redakciju.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Kalesija domaćin tuning spektakla: Više od 440 prijavljenih vozila

Počela višednevna edukacija izborne administracije

Usvojen Pravilnik o povratu PDV-a na prvu nekretninu: Građani će mo …

Prva posjeta djeteta stomatologu: Kada i zašto?

U Jajićima berba lipe u punom jeku

CLOSE
CLOSE