09.0118:21
Kalesija

FOTO: U saobraćajnoj nesreći u Živinicama tri osobe povrijeđene

U saobraćajnoj nesreći koja se dogodila sinoć oko 19:00 sati na dijelu magistralnog puta M18 u živiničkom naselju Maline tri osobe su zadobile povrede, dok se za jendu osobu ljekari nisu izjasnili.

Kako je za NEON Televiziju potvrđeno iz MUP-a TK u nesreći su učestvovali tridesetčetverogodišnji E.H. koji je upravljao vozilom “Peugeot”, te dvadesetsedmogodišnji H.M. koji je bio za volanom “Ford Mondea”.

nesreca_zivinice

U ovoj nesreći lakše povrede su zadobili vozač forda H.M. i njegova saputnica dvadesetdvogodišnja A.F., a teže tjelesne povrede je zadobila A.M. također saputnica u Fordu.

O zadobijenim povredama vozača Peugeota nisu se izjasnili ljekari UKC-a Tuzla. Uviđaj su obavili pripadnici PS Živinice, a uzrok nesreće je najvjerovatnije neprilagođena brzina uslovima na putu.

 

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Jedno lice lišeno slobode na Aerodromu Tuzla

100.000 KM za ambulantu u Tojšićima

Mladost dovela prvo pojačanje za nastavak sezone: Islamović na Tom C …

Grad Lukavac uveo posebne takse za kladionice i kockarnice, očekuje s …

Na području Kalesije bez struje više od 2500 kupaca

CLOSE
CLOSE