24.0600:13
Kalesija

FOTO: Počelo proljetno uplješavanje centra Kalesije

Radnici kalesijskog Komunalca sa dolaskom lijepog vremena i približavanja proljeća, krenuli su i sa uljepšavanjem centra Kalesije, odnosno uređivanje stabala.

“Mi smo krenuli sa uklanjanjem nepotrebnog granja na drveću u Kalesiji, a u narednom periodu krećemo sa sadnjom cvijeća i drugog ukrasnog bilja kao i sa uređenjem drvoreda u ulici Žrtava genocida u Srebrenici”, govori za našu televiziju vršilac dužnosti direktora KP “Komunalac” Kalesija Edis Mešić.

Mešić ističe da će u narednom periodu biti i dodatnih kanti za smeće kako bi građani otpad bacali u njih, a ne na ulicu.

 

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Protestna vožnja autoškola u Tuzli

„Svjetsko na Adi“: Zajedničko gledanje utakmice BiH-Katar

Jasnija pravila za efikasniji rad: Vlada TK utvrdila izmjene Zakona o …

Nastavljeno potpisivanje ugovora za 3,05 miliona KM podrške Tuzlansko …

Živinice: Prijem za najuspješnije učenike

CLOSE
CLOSE