Kalesija

FOTO: MSŠ Kalesija proslavila 38.rođendan, nagrađeni učenici, profesori i privrednici

OLYMPUS DIGITAL CAMERAMSŠ Kalesija danas je na prigodan način proslavila svoj 38.rođendan. Na priredbi upriličenoj u povodu rođendana odazvao se veliki broj učenika, profesora, a naravno i gostiju, odnosno donatora koji su prethodne godine pomagali ovu obrazovnu ustanovu.

Na priredbi su se predstavili učenici recitalima, glumom, ali i pjesmom.

Direktor MSŠ Kalesija Mersad Hasanović je učenicima dodijelio i priznanja za postignute rezultate na takmičenjima gdje su u najboljem predstavili Kalesiju.

Među nagrađenim učenicima su Edina Sejmenović, Said Mujić, Selma Kamerić, Adis Tosunbegović, Mehmed Huskić, Saida Husejnović, Mustafa Hrnjić, Almir Salkić, Mustafa Hamzić, Said Muratović, Azra Mujkić, Advija Pašalić, Avdo Bukvar, Emrah Bukvar, Dženita Selimović, Almir Sinanović, Belmin Požegić, Zehdin Ćivić, Dina Osmanović, Fatima Selimović, Alma Karić, Merima Ibrić, Maida Omerović, Iman Arifović, Tarik Bajrić, Samra Bukvar, Emrah Muminović, Amra Ćivić, Dina Osmanović, Almedina Ibranović, Nermin Muratović, Edin Bajić, Ajla Hasanović, Hildegard Rabold, Elmedin Mešić kao i sekcija Civitas.

“Na ovaj način mi njih želimo da podstaknemo da nastave raditi i postizati dobre rezultate. Na ovaj način oni vide da škola brine o njima i da želimo da ih i naredne godine vidimo na priredbama i da im dodijelimo pohvale, zahvalnice i slično”, govori nam direktor MSŠ Kalesija Mersad Hasanović.

Pored učenika zahvalnice su uručene i profesorima MSŠ Kalesija koji su radili sa učenicima kako bi postigli zapažene rezultate.

Nagrađeni profeosri su Samir Selmanović, Zarka Radišević, Suada Alić, Fuad Bećirović, Sead Alić, Enes Mujanović, Ibrahim Barčić, Ibro Ramić, Fadil Bajrami, Selim Karabegović, Muhamed Omerović, Sanel Lokmić, Semir Musić. Među nagrađenima našla su se i imena onih koji su promovisali školu kao dugogodišnji radnici i kao profesori, a riječ je o Esadu Hodžiću, Amiru Mahmutoviću, Seadu Valjevcu, Nusreti Kuralić, Rifi Mehmedović, Ćazimu Turiću, Senabiji Sulejmanović, Sanelu Malkiću, Amiru Muhamedbegoviću, ali i predsjendiku Vijeća učenika Samiru Sinanoviću.

U proteklom periodu veliki broj donacija je došao u MSŠ Kalesija, a uređena je sala, ali nabavljen i određeni materijal za izradu klupa i stolica. Tu su najviše zaslužni kalesijski privrednici, koje MSŠ Kalesija nije zaboravila.

Zahvalnice su uručene Seadu Džafiću vlasniku firme Unis Tok Kalesija, Fuadu Hasanoviću vlansiku firme Magic Wision, Nihadu Smajloviću vlasniku firme TITANIC Tuzla, Zuhdiji Kariću vlasniku ZUX-4 firme, Feridu Bureku vlasniku firme Grego, Refiku Musiću vlasniku firme Rile promet.

Zahvalnice su uručene i domaru škole Mehi Baručiću, Hamidu Subašiću ispred Vijeća roditelja, ali i Hasanu Ramiću predsjedniku MZ Kalesija centar.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Živinice: Predstava i pokloni za oko 500 prvačića

Poznato gdje će i kada Zmajevi igrati utakmice Svjetskog prvenstva ak …

Turizam u BiH u porastu: U oktorbu broj turista veći za dva posto u o …

Priča o snazi majčinske ljubavi: Suadi Selmanović iz Jajića majka …

Projekat “Sportom do zdravlja”: Državni rekorder Bakir Musić pos …

CLOSE
CLOSE

sltr88

slotter88