20.okt.2013
Na parking prostoru ispred MSŠ Kalesija neko je na sebi svojstven način iskazao ljubav. Sprejom je ispisao “Volim te Dino”, nadamo se samo da je poruka viđena.
Počela 19.redovna sjednica OV Kalesija
34 godine od “žive lomače” na Bikavcu: Žive spalili vi …
Putevi u BiH: Očekuje se pojačana frekvencija vozila
Servisne informacije iz Kalesije (27.6.2026.)
Još jedno „Naše mjesto“: Bingo otvorio hipermarket uVitezu i uru …