Kalesija

Fatih Terim: Protiv Uniteda historijski meč za Galatasaray


Fatih Terim vjeruje da je večerašnji meč Lige prvaka protiv Manchester Uniteda jedan od najvećih u historiji Galatasaraya.

Turski prvak trenutno zauzima drugo mjesto u grupi H sa četiri boda i potreban mu je dobar rezultat protiv Uniteda da zadrži šanse za plasman među 16 najboljih.

“Jasno je da nam slijedi jedan od najvažnijih mečeva u historiji Galatasaraya”, kazao je Terim na pres-konferenciji.

“Nadam se historijskoj večeri na Ali Sami Yen stadionu. Nadam se da su se i navijači spremili i da će nas podržavati do posljednjeg zvižduka”, dodao je.

United je u Istanbul doputovao bez nekoliko standardnih prvotimaca, ali Terim naglašava da je to i dalje dobar tim.

“Ne znam zašto mediji toliko govore o sastavu Manchester Uniteda u Istanbulu. Ne bismo se trebali previše obazirati na to, jer je to i dalje United. To je jedan od najboljih timova u Evropi”, kazao je Terim.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Mr. Dževad Tosunbegović poklonio knjige MSŠ Kalesija i kalesijskoj …

Na današnji dan Bosna i Hercegovina dobila prvog nobelovca

Živinice rješavaju višedecenijski problem vodosnabdijevanja i zbrin …

Putevi u BiH: Vidljivost smanjena zbog magle

Servisne informacije iz Živinica (10.12.2025.)

CLOSE
CLOSE

sltr88

slotter88