31.0306:21
Kalesija

Euforija u Mostaru, zbog uspjeha Veleža svi se šišaju naćelavo

Sinoćnji uspjeh nogometaša mostarskog Veleža te ranije obećanje trenera Feđe Dudića rodilo je novi trend – Rođeni se šišaju naćelavo.

Prvi se nakon slijetanja na aerodrom ošišao Dudić, slijedio je direktor Džemil Šoše, potom igrači, a trend se proširio i na brojne navijače koji su noć proveli na ulicama.

Veliki uspjeh Veleža u Atini, poraz slavnog AEK-a, podigao je na noge ljubitelje nogometa u našoj zemlji, a pravu euforiju napravio u Hercegovini.

Podsjećamo, Velež se plasirao u treće pretkolo Konferencijske lige nakon što je u dvomeču poslije boljeg izvođenja penala bio bolji od grčkog AEK-a.

U trećem pretkolu Konferencijske lige Rođeni će igrati protiv švedskog Elfsborga, koji je u dvomeču 2. pretkola u dva navrata razbio moldavski Milsami (4:0, 5:0), koji je ranije izbacio Sarajevo.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Saobraća se po pretežno mokrom kolovozu

Servisne informacije iz Kalesije (31.3.2026.)

Zmajevi odradili posljednji trening pred odlučujući meč sa Italijom

Snabdijevanje električnom energijom se stabilizuje: Ekipe u pripravno …

Održana sjednica Općinskog štaba CZ: Svi putevi prohodni, građani …

CLOSE
CLOSE