14.0521:44
Kalesija

Emotivno: Mustafa i Zehra Alajmović obradovani odlaskom na Umru

Ako ste čuli za proizvode sa sloganom ‘Ako nemate, uzmite, halal je’, onda znate za Mustafu i njegovu Zehru

Porodica Alajmović dolazi iz Breze, te se bave prodajom prirodnih proizvoda, kao što su džemovi i sokovi.

Današnji dan za njih dvoje bio je posebno emotivan. Naime porodica Fehratović sa adresom u Beču koja se bavi prodajom suhomesnatih proizvoda odlučila je Alajmoviće obradovati odlaskom na Umru, vodič na umri biti će im Elvedin Pezić.

Momenat nakon što je Mustafa otvorio kovertu rasplakao je sve prisutne u sobi, a naročito njega i hanumu koji su vidno bili iznenađeni.

Zehri je 2013. godine dijagnosticiran tumor na dojci koji se pretvorio u rak, a sve ono što zarade od prodaje svojih proizvoda uplaćuju za njeno liječenje.

Pored svih iskušenja kroz koja prolaze, Mustafa i Zehra kroz život koračaju hrabro, a kako njihovi poznanici kažu; njih dvoje nikada nećete čuti da kukaju.

(Hanuma.ba)

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Poraz rukometaša BiH u prvom meču baraža: Farani nose dva gola pred …

Kalesijski vatrogasci učestvuju na prestižnom međunarodnom takmiče …

U subotu „Eko akcija – u susret Danu općine“ na tri lokaliteta

Dan sporta u Kalesiji 22. maja 2026. godine

Sapna: U toku radovi na regulaciji vodotoka Jelinog potoka

CLOSE
CLOSE