23.0621:38
Kalesija

Ekipa OŠ “Rainci” osvojila treće mjesto na Kantonalnom takmičenju iz odbojke

Jučer je u Gračanici održano Kantonalno takmičenje u odbojci za kategoriju dječaka 8-9. razred. Na takmičenju je učestvovalo 12 ekipa, te ukupno 148 učenika.

Kalesiju su na Kantonalnom takmičenju predstavljali dječaci iz OŠ “Rainci” koji su u ukupnom plasmanu osvojili odlično treće mjesto.

Konačan plasman:

1. mjesto – OŠ “Duboki Potok” Srebrenik

2. mjesto – Druga osnovna škola Gračanica

3. mjesto – OŠ “Rainci” Kalesija

4. mjesto – OŠ “Čelić” Čelić

Takmičenje je donijelo mnogo uzbuđenja, a ekipe su pokazale visok nivo znanja i vještine u odbojci.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Protestna vožnja autoškola u Tuzli

„Svjetsko na Adi“: Zajedničko gledanje utakmice BiH-Katar

Jasnija pravila za efikasniji rad: Vlada TK utvrdila izmjene Zakona o …

Nastavljeno potpisivanje ugovora za 3,05 miliona KM podrške Tuzlansko …

Živinice: Prijem za najuspješnije učenike

CLOSE
CLOSE