04.0405:01
Kalesija

E-plast slavi 25. a Eko energija deseti rođendan

Dvadeset pet godina ostati na tržištu u Bosni i Hercegovini pravi je uspjeh, a time se može pohvaliti kalesijska firma E-plast koja danas proslavlja svoj dvadeset peti rođendan od osnivanja.

Vlasnik kompanije Sadik Fatić za NEON Televiziju govori kako od samog početka poslovanja, ova firma bilježi stalan uspon investirajući u nekretnine, skladištne kapacitete, sopstveni vozni park, proširenje ponude roba i edukaciju uposlenika. Poslovna strategija bazirana je na širokoj ponudi, kvalitetnoj usluzi prilikom isporuke i kontinuiranim snadbijevanjem naših kupaca na veliko i za krajnju potrošnju.

Visoki kvalitet roba koje distribuiramo, poslovnost i odnos prema dobavljačima i kupcima, rezultirali su činjenicom da je E-Plast” d.o.o. Kalesija, vodeći snabdjevač građevinskim materijalima za više firmi-izvođača građevinskih radova, koji visoko kotiraju u svom djelokrugu rada na području Bosne i Hercegovine i regiona. Pored svega navedenog, kao jedan od osnovnih zadataka naše firme, bio je i ostat će pomaganje zajednici kroz razne dobrotvorne akcije.

On ističe da se kupci uvijek vraćaju što govori da su zadovoljni onim što E-plast nudi i radi.

Pored E-plasta rođendan proslavlja i Eko-energija čiji je direktor Sadikov sin Selmir. Riječ je o prvoj solarnoj elektrani koja je napravljena u BiH, a za pokretanje tog biznisa Fatići su izdvojili 800.000 KM.

Ovim uspješnim kompanijama želimo još mnogo uspjeha i rada.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Općinski načelnik Nermin Mujkanović posjetio područja gdje su se a …

Živinice: Rijeka Spreča izašla iz korita na pojedinim područjima

Zbog klizišta zatvoren put Dubnica – Hrasno Gornje

Crna godina na cestama BiH: Skoro 43.000 nesreća, 288 poginulih

Održana hitna sjednica Općinskog štaba CZ, klizišta u četiri MZ n …

CLOSE
CLOSE