13.0120:57
Kalesija

Državljanin Francuske u BiH unio falsifikovane eure i pustio ih u promet

eurosPolicija iz Vlasenice uhapsila je francuskog državljanina Ramiza Đuzdanovića (22) zbog sumnje da je pustio u promet veću količinu falsifikovanih novčanica.

Komandir vlaseničke policije Dragan Jovičić rekao je Srni da postoji sumnja da je Đuzdanović u proteklih nekoliko dana falsifikovanim novčanicama plaćao robu i usluge u opština Milići i Šekovići.

Jovičić je rekao da je prilikom hapšenja kod osumnjičenog pronađeno 15 falsifikovanih novčanica od po 20 eura, a u prostorijama u kojima je boravio još 800 falsifikovanih eura.

Osumnjičeni je uhapšen u subotu uveče, 19. aprila, u zajedničkoj akciji sa policijom iz Kladnja i MUP-a Tuzlanskog kantona u mjestu Luke, u pograničnoj zoni opština Vlasenica i Kladanj.

Jovičić je istakao da se, zahvaljujući saradnji policijskih struktura u Republici Srpskoj i Federaciji BiH, te akciji pripadnika policije, došlo do saznanja da je ovo lice na području opštine Breza posjedovalo još 4.000 falsifikovanih eura.

Uhapšeni je predat Tužilaštvu BiH na dalje postupanje.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

(VIDEO) Biciklistički klub Kalesija u 2026. godini nastavlja promovir …

OIK Kalesija: Javni oglas za imenovanje instruktora za obuku kandidata …

Održana Javna rasprava za organizacije civilnog društva

Objavljena dugoročna prognoza: Slijedi natprosječno toplo vrijeme, n …

Povećana potražnja za peletom u BiH, trenutna cijena 690 KM po toni

CLOSE
CLOSE