Kalesija

Dr. Mirsad Selimović otvorio polikliniku Adria: Pristup vrhunskoj zdravstvenoj zaštiti za sve građane

U Slavinovićima je svečano otvorena nova poliklinika koja će stanovnicima omogućiti pristup najnovijim medicinskim uslugama i stručnom timu. Poliklinika je opremljena najsavremenijom tehnologijom, a njeni stručnjaci pružit će širok spektar zdravstvenih usluga, od preventivnih pregleda do specijalističkih tretmana.


Poliklinika Adria Medikal Centar Slavinovići, čiji je vlasnik dr. Mirsad Selimović iz Kalesije, otvorena je s velikim entuzijazmom i oduševljenjem, a poseban aplauz je došao i od strane njegovih sugrađana.

Dr. Selimović, ponosno ističe da je veliki patriota, piše ntv.ba.

“Jedan sam od rijetkih koji kažu da dolaze iz Kalesije. Uvijek sam bio lokal patriota. U poliklinici rade i moji sugrađani iz Kalesije.”

Poliklinika Adria uspostavila je saradnju s velikim zdravstvenim centrima, uključujući UKC Tuzla i ustanove izvan Bosne i Hercegovine, čime omogućava pacijentima pristup specijaliziranim uslugama koje nisu dostupne unutar poliklinike. Ova saradnja omogućava jednostavno povezivanje i brži pristup vrhunskim medicinskim centrima. U želji da svojim pacijentima bude dostupan u svakom trenutku, dr. Mirsad Selimović odlučio je otvoriti privatnu polikliniku koja pruža visoku kvalitetu usluge i lični pristup.

Svečanosti su prisustvovali brojni predstavnici Općine Kalesija, zdravstvenih institucija, prijatelja, kolega i građana koji su imali priliku upoznati se s radom poliklinike i uslugama koje nudi.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Kalesija: Otvorena savremena benziska pumpa i autobuska stanica, inves …

Nekoliko živiničkih naselja sutra bez struje

Prijeti li nam ekonomski kolaps: Mogu li džepovi građana izdržati v …

Iz štampe izašla knjiga “Puteva je mnogo” autora Asmira …

ESV: Vlada FBiH da refundira dio doprinosa za minimalac, ali i doprino …

Cijena mjesečne karte Kalesija-Tuzla i do 181 KM

CLOSE
CLOSE