24.0605:28
Kalesija

Dinamo sa visokih 5:0 savladao Slogu

Fudbaleri Sloge iz Tojšića koji su najavili ove godine ulazak u Prvu ligu FBiH poraženi su na gostovanju kod ekipe Dinama u Donjoj Mahali rezultatom 5:0.

Ovaj rezultat u Donjoj Mahali sasvim sigurno udaljio je Tojšićane od prvog mjesta na tabeli, a zaostatak je osam bodova.

Kako NEON Televizija saznaje u Upravi ovoga kluba nisu zadovoljni rezultatom, a tražiće s ei odgovornost trenera Šefika Imamovića.

U narednom kolu Sloga na domaćem terenu dočekuje ekipu Bosne iz Kalesije. Trenutno je Sloga na četvrtoj poziciji na tabeli a to mjesto bi joj mogao ugroziti priluk koji ima utakmicu manje i nalazi se na sedmoj poziciji.

 

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Protestna vožnja autoškola u Tuzli

„Svjetsko na Adi“: Zajedničko gledanje utakmice BiH-Katar

Jasnija pravila za efikasniji rad: Vlada TK utvrdila izmjene Zakona o …

Nastavljeno potpisivanje ugovora za 3,05 miliona KM podrške Tuzlansko …

Živinice: Prijem za najuspješnije učenike

CLOSE
CLOSE