04.0219:49
Kalesija

Da li će biti organizovan iftar na otvorenom u Kalesiji?

U proteklim danima građani naše općine pokazuju sve veće interesovanje za organizovanjem iftara na otvorenom, zbog čega je NEON Televizija kontaktirala predstavnike Općine Kalesija a s ciljem da saznamo da li će po prvi put biti organizovano nešto slično i kod nas.

Prema zadnjim informacijama iz Općine, sutra bi se trebao održati sastanak na kome će biti donesena konačna odluka o tome da li će biti organizovan iftar, jer je u pitanju velika investicija, pa se želi sa privrednicima naše općine razgovarati o eventualnoj pomoći u organizaciji.

Inače u Kalesiji je do sada iftar na otvorenom održan samo u organizaciji MIZ Kalesija, pa se građani ipak nadaju da će i Općina ove godine pružiti svoju podršku, kako bi se još jednom poslala pozitivna slika iz Kalesije.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

“TRIK” i partneri u humanoj misiji: Obezbijeđeni novčani …

U Živinicama zaplijenjeno 15 kilograma droge

„Krimolovci“ u januaru zaprimili 136 poziva od kojih su 33 sa kori …

OK Bosna Kalesija domaćin završnice juniorskog prvenstva FBiH

Svjetski dan borbe protiv raka: Amarova borba s dijagnozom počela je …

CLOSE
CLOSE