28.0604:11
Kalesija

“Anđele” nova pjesma Lapsus benda

Nova pjesma Lapsus benda “Anđele” danas u 12:00 sati predstavljena je publici. Sama najava pjesme pobrala je simpatije, a pjesma već pozitivne komentare. Tekst za pjesmu Anđele napisao je Bane Opacic.

Podsjećamo, Lapsus bend krenuo je iz garaže u Kalesiji a danas su jedan od najpopularnijih bendova u regionu. LAPSUS BAND, ikao to već svi znaju čine, Mahir Osmanović (gitara), Mumin Korajac (bubnjevi), Muamer Bošnjaković (klavijatura) i Emir Aličković (vokal) Veliki broj nastupa, hitovi i veliki broj pregleda na You Tubu potvrda su kvaliteta i popularnosti.

Video pogledajte ispod

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Planska isključenja električne energije na području Kalesije

Amila Tupković pozvana na okupljanje U-20 odbojkaške reprezentacije …

Najavljen 53. Sajam šljive u Gradačcu

Završena 19. redovna sjednica OV Kalesija

Srebrenica kroz objektiv koji nije zaboravljao: U Tuzli predstavljena …

CLOSE
CLOSE