13.0121:43
Kalesija

Almir Šmigalović napustio Zvijezdu iz Gradačca

almir_smigalovicZbog loše finansijske situacije u klubu, ali i zbog stalnih izmjena trenera, kaleijac Almir Šmigalović ovih dana je napustio klub “Zmaja od Bosne”, odnosno Zvijezdu iz Gradačca.

“Sada sam slobodan igrač i imam već neke ponude iz inostranstva, ali ću odvagati ponude pa tek u januaru odlučiti gdje ću nastaviti karijeru”, kazao je za Kalesija online Šmigalović.

Podsjećamo ovaj nogometaš je do sada nosio dres Slobode, Sarajeva, Budućnosti iz Banovića kao i Viktorije Žiškov iz Praga. Za Zvijezdu iz Gradačca ovaj nogometaš je u jesenjem dijelu postigao tri pogotka dva u okviru Premijer lige BiH te jedan u Kup takmičenju. Ono što Šmigaloviću nije odgovaralo u Zvijezdi svakako je i odluka trenera da ga “povuče” sa njegove prirodne pozicije koju igra a to je “napadač”.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

(VIDEO) Biciklistički klub Kalesija u 2026. godini nastavlja promovir …

OIK Kalesija: Javni oglas za imenovanje instruktora za obuku kandidata …

Održana Javna rasprava za organizacije civilnog društva

Objavljena dugoročna prognoza: Slijedi natprosječno toplo vrijeme, n …

Povećana potražnja za peletom u BiH, trenutna cijena 690 KM po toni

CLOSE
CLOSE