21.0622:52
Kalesija

Aktivisti U.G. “Elif” podijelili zaštitne maske i rukavice građanima Kalesije

Mnogi Kalesijci, udruženja, organizacije dali su svoj doprinos u borbi protiv pandemije korona virus, svako na svoj način, neki u ulozi volontera, a neki donirajući medicinsku opremu. Aktivisti U.G. “Elif” Kalesija danas su građanima Kalesije podijelili zaštitne maske i rukavice, a nakon toga posjetili su Dom zdravlja Kalesija, te uručili medicinsku opremu, koja u ovim trenucima borbe uveliko znači za pomenutu zdravstvenu ustanovu.

“Aktivisti našeg udruženja su danas izvršili podjelu zaštitnih maski i rukavica građanima Kalesije, te su također Domu zdravlja uručena zaštitna odijela i maske. Molimo Allaha da nagradi sve one koji su učestvovali u ovoj akciji.”, napisano je na zvaničnoj stranici udruženja.

Ovo je jedna od aktivnosti U.G. “Elif” Kalesija. S obzirom na novonastalu situaciju sa pandemijom COVID 19 ostale aktivnosti nisu u mogućnosti sprovoditi kao ranije, ali uz pomoć online platformi ne zapostavljaju rad udruženja.


Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Prvi memorijalni turnir „Zuhdija Karić – Zux“: Kalesija čuva u …

Dobio je crveni, ali to ga neće pokolebati: U kojem bi klubu Muharemo …

Podrinjska medresa je nasilno zatvorena 1946. godine, a sada je konač …

U nedjelju 1. memorijalni turnir Zuhdija Karić Zux

Stanje na cestama

CLOSE
CLOSE