26.0422:21
Kalesija

Sva tri člana Predsjedništva BiH sljedeće srijede kod Vučića

predsjednistvo-bih-2014_1Sva tri člana Predsjedništva BiH prihvatila su poziv predsjednika Vlade Srbije Aleksandra Vučića da što prije posjete Srbiju.

Poziv je još jučer prihvatio predsjedavajući Predsjedništva BiH Mladen Ivanić, a odluka da svi članovi putuju donesena je danas.

Kako saznajemo, članovi Predsjedništva BiH će se sa predsjednikom Vlade Srbije sastati sljedeće srijede. Trenutno se razmatraju dvije lokacije gdje bi moglo doći do susreta. U igri su srbijanski glavni grad Beograd, dok je druga opcija poznata rezidencija Karađorđevo.

Podsjećamo, Aleksandar Vučić jučer je zvanično pozvao članove Predsjedništva BiH da posjete Srbiju kako bi se relaksirali odnosi nakon incidenta u Potočarima na komemoraciji žrtvama srebreničkog genocida.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Učenici OŠ “Kalesija” opet državni prvaci iz Islamske v …

Alarm iz Kruga 99: Mladi odlaze, tržište bez pravila, a ekonomija po …

Za svršenike 277. generacije Behram-begove medrese proučena ikrar do …

Mladost dočekuje lidera, Bosna gostuje u Orahovici

10. „Živinička trka – dr. Samir Kamenjaković“ najavljena za 6 …

CLOSE
CLOSE