26.0601:48
Kalesija

Učenici MSŠ Kalesija i kalesijski policajci darivali krv


U organizaciji općinskog Crvenog križa danas je u prostorijama MSŠ u Kalesiji održana akcija dobrovoljnog darivanja krvi, kojoj se odazvalo oko 100 građana kalesijske općine, prenosi Radio Feral.

Prema riječima Safeta Šahmanovića, sekretara Crvenog križa Kalesija, u akciji je učestvovalo 76 učenika i 7 profesora MSŠ Kalesija.
Pored učenika i prosvjetnih radnika, akciju je podržalo i 12 kalesijskih policajaca, koje je predvodio načelnik PU Kalesija, Asim Alić.

Također, doprinos uspješnoj provedbi akcije dobrovoljnog darivanja krvi na području općine Kalesija dali su i mještani Kalesije i susjednih mjesnih zajendica koji su se odazvali pozivu Crvenog križa.

 

 

Pratite Kalesija Online na Facebooku

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Udruženje “Nijemi krik” pokazuje da bolest nije kraj

Javni poziv za dodjelu poticaja za proljetnu sjetvu na područuju opć …

Potpisani Ugovori za dodjelu stipendija u Općini Kalesija

Vlada TK ulaže skoro 5 miliona KM u lokalne puteve: Kalesiji odobreno …

Iz štampe izašla Monografija KUD-a “Biser” Tojšići

CLOSE
CLOSE