22.0614:00
Kalesija

Uspostavljen saobraćaj za putnička vozila na Banj Brdu

Saobraćaj za putnička vozila na dionici magistralnog puta M-18 Tuzla–Bijeljina, na lokalitetu Banj Brdo, ponovo je uspostavljen danas od 18:00 sati, saopćeno je iz Uprave policije MUP-a TK.

Ova dionica puštena je u promet nakon što su okončani radovi na djelimičnoj rekonstrukciji koje je realizovalo JP Ceste Federacije BiH. Za sada je prolaz omogućen isključivo putničkim motornim vozilima.

Apeluje se na vozače da se pridržavaju postavljene saobraćajne signalizacije, s obzirom na to da se radovi na terenu nastavljaju do potpune sanacije i stvaranja uslova za bezbjedno odvijanje saobraćaja za sve kategorije vozila.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Kalesija domaćin tuning spektakla: Više od 440 prijavljenih vozila

Počela višednevna edukacija izborne administracije

Usvojen Pravilnik o povratu PDV-a na prvu nekretninu: Građani će mo …

Prva posjeta djeteta stomatologu: Kada i zašto?

U Jajićima berba lipe u punom jeku

CLOSE
CLOSE