23.0614:10
Kalesija

Elvin Suljić – Mahala napustio kalesijsku Bosnu

Možda i najbolji igrač kalesijske Bosne Elvin Suljić- Mahala napustio je ovaj klub i prešao u FK Budućnost iz Banovića. Iako je predhodno najavljivan njegov odlazak u Mramor do toga ipak nije došlo, a Suljić će naredne utakmice igrati na stadionu Budućnosti.

Razloge za odlazak Suljić nije želio komentarisati, međutim saznajemo da je neslaganje sa pojedinim igračima jedan od razloga.

Kako je rekao za Kalesija Online, već sedam dana je u Banovićima i dobro su ga primili saigrači, a u ovom drugom dijelu takmičenja, očekuje da će zahvaljujući igrama u ovom klubu dospjeti i u Premijer ligu BiH.

.

Ramo Abidović

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Protestna vožnja autoškola u Tuzli

„Svjetsko na Adi“: Zajedničko gledanje utakmice BiH-Katar

Jasnija pravila za efikasniji rad: Vlada TK utvrdila izmjene Zakona o …

Nastavljeno potpisivanje ugovora za 3,05 miliona KM podrške Tuzlansko …

Živinice: Prijem za najuspješnije učenike

CLOSE
CLOSE