15.0513:00
Kalesija

Svi putevi na području Kalesije prohodni

Snijeg koji više od 24 sata pada na području cijele BiH izazvao je mnoge probleme kada je u pitanju odvijanje saobraćaja i isporuka električne energije. No, u Kalesiji je stanje za sada zadovoljavajuće i svi lokalni putevi su očišćeni i prohodni.

Predstavnici Civilne zaštite od sinoć su na terenu i svi lokalni putevi su očišćeni i za sada saobraćaj se odvija bez problema. Također ekipe Civilne zaštite, KP „Komunalac” rade na čišćenju centra grada i prilaza prema JZU Dom zdravlja, Osnovnoj i MSŠ Kalesija kao i prema drugim institucijama.

Načelnik Mujkanović ističe da je Općina obezbjedila dovoljne količine soli i posipnog materijala, te da Služba za komunalne poslove i CZ kontinuirano prati stanje na terenu posebno kada su u pitanju visinske zone kako bi brzo i adekvatno odgovrili potrebama građana.  

Iz Općine Kalesija apeluju i na građane da bez potrebe ne kreću na put, ali ukoliko se odluče za put da obavezno imaju zimsku opremu i da se pridržavaju uslova na putevima.

(Press Općine Kalesija)

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Gradska biblioteka: Poziv građanima za ustupanje pisane građe o Kale …

Učenici MSŠ Kalesija ostvarili zapažene rezultate u prvom krugu Eko …

„IKRE 2026“: Upriličena promocija knjiga književnice Rabije Avdi …

“Biciklom kroz historiju i kulturu Kalesije”: Održane inf …

“Tuzlanska kolona”: Obilježavanje trideset četvrte godišnjice D …

CLOSE
CLOSE