17.1208:10
Kalesija

Sklopljena saradnja između Centra za socijalni rad Kalesija i Udruženja žena “Đerdan”

Udruženje žena “Đerdan” Vukovije Donje zvanično je krenulo sa radom sredinom maja mjeseca.
Udruženje ima za cilj kroz afirmaciju uloge tradicionalne bosanske žene, osnažiti i pružiti podršku ženama, ali i od zaborava sačuvaju bh. tradiciju kroz promociju rada i umrežavanje sa drugim udruženjima i organizacijama.

Predstavnice udruženja su danas posjetile JU Centra za socijalni rad Kalesija u cilju sklapanja saradnje, kao i upoznavanje direktora Centra, Muhameda Majdančića, sa njihovim planiranim aktivnostima i jačanja potreba porodica u stanju socijalne potrebe, piše ntv.ba.

Na samom početku sastanka, predsjednica Senija Brđanović je predstavila ciljeve Udruženja kao i plan aktivnosti Udruženja uz nadu da će Centar za socijalni rad Kalesija i Udruženje u nekom narednom periodu sarađivati na zajedničkim aktivnostima i projektima koji imaju za cilj jačanje porodica u stanju socijalne potrebe.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Općinski sud u Živinicama: Javni oglas za popunu upražnjenog radnog …

Irfan Peljto na užem spisku sudija koji konkurišu za Svjetsko prvens …

Gazibegović napustio Keln i vratio se u Šturm

Stanje na putevima: Saobraća se po mokrom kolovozu, magla i dalje ote …

Servisne informacije iz Kalesije (17.12.2025.)

CLOSE
CLOSE