28.0314:53
Kalesija

U subotu utakmica sezone: OK Bosna bori se za plasman u Premijer ligu

Za nadolezaći vikend pred odbojkašima je utakmica sezone. U subotu, 30. marta, u goste dolazi ekipa OK “Olovo”. Utakmica počinje u 19:30 sati, a ista će se igrati u sali MSŠ Kalesija.

“Naša ekipa ima bod prednosti u odnosu na ekipi Ilidže i bilo kakva pobjeda protiv Olova osvajamo prvo mjesto u Federaciji i plasman u Premier ligu BiH.”, kazao je Jasmin Požegić, trener OK Bosna Kalesija.

OK Olovo se nalazi na 4. mjestu na tabeli.

Naša ekipa je naporno radila proteklih sedam mjeseci. Uz svakodnevne treninge i želju da se vrate u Premijer ligu rezultati nisu izostali, te naši momci zauzimaju 1. mjesto na tabeli sa osvojenih 35 bodova. Spremni su za ovu utakmicu, ekipi Olova su poželjeli dobrodošlicu u ovoj neizvjesnoj, ali veoma važnoj utakmici za naš tim.

IZ OK Bosna Kalesija poručuju da im je u subotu jako potrebna publika, navijači koji će svojom podrškom dati vjetar u leđa našim momcima, te pozivaju sve ljubitelje odbojke, naše sugrađane da dođu i budu “igrač” sa tribina.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Odbojkašice gostuju u Gračanici, odbojkaši u Ilijašu

Usvojena odluka o raspisivanju Javnog oglasa za imenovanje prijedloga …

Adis Atlagić imenovan za člana Upravnog odbora JZU “Dom zdravl …

Usvojena odluka o komunalnim taksama: Općina Kalesija uvela takse za …

Odgođeno igranje predstave “Selo moje ljepše od Pariza”

CLOSE
CLOSE