02.0405:37
Kalesija

Spreče: Nepoznata osoba ostavila građevinski otpad u blizini naselja, mještani ogorčeni

Na adresu NEON Televizije stiglo je nekoliko fotografija divlje deponije u kalesijskom naselju Spreče. Prema tvrdnjama čitaoca našeg portala i fotografijama koje su nastale tom prilikom vidi se kako nepoznata osoba ostavlja građevinski otpad.

Ekipa NEON Televizije danas je posjetila mjesto na kojem je smeće ostavljeno, te zabilježili nekoliko fotografija.

Na deponiji nalazi se građevinski materijal, staklo, namještaj (sećija) i TV uređaj. Ova divlja deponija koja je nastala nesavjesnim postupkom pojedinca ili pojedinaca nalazi se u blizini naselja, te lokalnog mezarja, što je izazvalo reakciju mještana koji žive u Sprečama.

Mještani naselja Spreče su ogorčeni ovakvim postupkom, te apeluju na nadležnu inpekciju da posjete ovo mjesto, ako su u mogućnosti reaguju na ovakav čin i kazne počinioca.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Pero Radić i ostali: Saznanja svjedoka o ubistvu mještana Jusića

„Krimolovci“ u martu zaprimili 159 poziva od kojih je 19 sa koris …

11. aprila manifestacija “Dani otpora – MZ Tupković” …

Delegacija iz Zuga najavila posjetu Kalesiji: Prioritet razvoj školst …

Zbog klizišta zatvoren put Sapna-Teočak

CLOSE
CLOSE