26.0600:31
Kalesija

Aida Mehanović: Srednja škola je period koji bih ja rado ponovila

Panedmija korona virusa promijenila je planove maturanata. Želje o završetku četiri godine obrazovanja u srednjoj školi, zamišljali su drugačije a umjesto svečanog izlaska iz učionice, sa pjesmom i pokojom suzom, sa posljednjeg časa oni su imali zajedničku odjavu sa internet platforme zahvaljujući kojoj su imali online nastavu.

Bez obzira što je bilo drugačije nego su se nadali, ipak je i to imalo svoje prednosti i zauvijek će ostati u riznici uspomena učenika.

O tome ali i drugim temama razgovarali smo sa učenicom generacije JU MSŠ Kalesija, Aidom Mehanović. Razgovor pogledajte u videu ispod:

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Udruženje “Nijemi krik” pokazuje da bolest nije kraj

Javni poziv za dodjelu poticaja za proljetnu sjetvu na područuju opć …

Potpisani Ugovori za dodjelu stipendija u Općini Kalesija

Vlada TK ulaže skoro 5 miliona KM u lokalne puteve: Kalesiji odobreno …

Iz štampe izašla Monografija KUD-a “Biser” Tojšići

CLOSE
CLOSE