28.0600:52
Kalesija

Više od 100 izlagača iz BiH, Srbije i Hrvatske

U takmičenju u pravljenje čorbanca pobijedila je ekipa “Ušće” iz Beograda

U Bosanskom Brodu je jučer završen 7. Sajam privrede, poljoprivrede i turizma na kojem je učestvovalo više od 100 izlagača iz BiH, Srbije i Hrvatske.

U Sajma održani su i “Gastro susreti”, svojevrstan festival hrane, pića, suvenira i narodnih rukotvorina, na kojem su u takmičarskom dijelu učestvovale 22 ekipe.

Štand Udruženja žena “Batkuša” bio je najposjećeniji, Udruženja žena “Dobor” iz Kule najuređeniji, dok je najtradicionalnija ponuda bila na štandu Udruženja žena opštine Vukosavlje.

U takmičenju u pravljenje čorbanca pobijedila je ekipa “Ušće” iz Beograda.

Organizator “Gastro susreta” bila je Turistička organizacija opštine Brod.

Izvor: fokus.ba

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Planska isključenja električne energije na području Kalesije

Amila Tupković pozvana na okupljanje U-20 odbojkaške reprezentacije …

Najavljen 53. Sajam šljive u Gradačcu

Završena 19. redovna sjednica OV Kalesija

Srebrenica kroz objektiv koji nije zaboravljao: U Tuzli predstavljena …

CLOSE
CLOSE