26.0603:11
Kalesija

Rakovac Kanita i OŠ „Kalesija“ nagrađeni od strane Federalnog ministarstva obrazovanja i nauke

Rakovac Kanita i OŠ „Kalesija“ nagrađeni od strane Federalnog ministarstva obrazovanja i nauke.


U organizaciji Federalnog ministarstva obrazovanja i nauke, dodijeljene su nagrade najboljim učenicima osnovnih i srednjih škola u FBiH za školsku 2017/2018. godinu. Kantonalna ministarstva obrazovanja nominirala su po tri učenika osnovnih i srednjih škola iz svakog kantona tako da se među 3 učenika iz Tuzlanskog kantona našla i učenica OŠ „Kalesija“ Rakovac Kanita, a priznanje je uručeno i JU OŠ „Kalesija“ za poticanje i usmjeravanje talentovanih učenika.
Diplome i jednokratne novčane nagrade uručila je federalna ministrica obrazovanja i nauke Elvira Dilberović, naglasivši kako su nagrađeni učenici kroz svoja dostignuća i uspjehe afirmirali ne samo obrazovnu, nego i odgojnu ulogu škole.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Udruženje “Nijemi krik” pokazuje da bolest nije kraj

Javni poziv za dodjelu poticaja za proljetnu sjetvu na područuju opć …

Potpisani Ugovori za dodjelu stipendija u Općini Kalesija

Vlada TK ulaže skoro 5 miliona KM u lokalne puteve: Kalesiji odobreno …

Iz štampe izašla Monografija KUD-a “Biser” Tojšići

CLOSE
CLOSE