23.0616:16
Kalesija

U OŠ “Kalesija” upriličen svečani ispraćaj u penziju Kadire Imšić

Jučer je u OŠ “Kalesija” upriličen svečani ispraćaj u penziju Kadiri Imšić, koja je posao pomoćnog radnika u pomenutoj obrazovnoj instituciji obavljala više od 20 godina. Zbog zdravstvenih problema Kadira je otišla u prijevremenu penziju na koju je imala pravo.

“Naša Kadira Imšić bila je vrijedan i odgovoran radnik. Od nove školske godine neće biti sa nama u školi i nedostajat će svim radnicima a vjerujem i učenicima. Mi joj želimo da dugo godina uživa u penziji i svečanim ispraćajem željeli smo joj se zahvaliti na svemu što je učinila za nas. Željeli smo joj se zahvaliti na predanom radu.”-kazao je direktor OŠ “Kalesija” Fahrudin Hamzić

Svečani ispraćaj još jedan je događaj koji će Kadira ponijeti u lijepom sjećanju iz OŠ “Kalesija”.

 

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Protestna vožnja autoškola u Tuzli

„Svjetsko na Adi“: Zajedničko gledanje utakmice BiH-Katar

Jasnija pravila za efikasniji rad: Vlada TK utvrdila izmjene Zakona o …

Nastavljeno potpisivanje ugovora za 3,05 miliona KM podrške Tuzlansko …

Živinice: Prijem za najuspješnije učenike

CLOSE
CLOSE