23.0614:43
Kalesija

Predstavnici Centra za socijalni rad Kalesija održali sastanak sa predstavnicima Ureda OSCE-a TK

Danas je u prostorijma JU Centar za socijalni rad Kalesija održan sastanak sa predstavnicima Ureda OSCE-a Tuzla, na kojem je dogovrena saradnja u pogledu kreiranja i potpisivanja lokalnog Protokola za postupanje u slučajevima prosjačenja, skitnje, radne eksploatacije i drugih vidova zloupotrebe djece na području općine Kalesija.

U toku mjeseca septembra biće održani radni sastanci sa predstavnicima institucija i ustanova sa područja općine Kalesija tokom kojih će biti i finaliziran Lokalni protokol, a u zadnjoj trećini mjeseca septembra organizovan zajednički satanak na kojem bi Protokol trebao biti i potpisan.

Pored JU Centra za socijalni rad Kalesija, potpisnici Protokola će biti i ustanove i institucije koje su pod ingerencijom potpisnika Protokla na kantonalnom nivou (PU/PS Kalesija, JZU Dom zdravlja Kalesija, Općinski sud u Kalesiji, OŠ Kalesija, MSŠ Kalesija), a pored njih očekuje se da partneri budu i općina Kalesija, kao i predstavnici određenih nelvadinih organizacija sa područja općine Kalesija.

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Protestna vožnja autoškola u Tuzli

„Svjetsko na Adi“: Zajedničko gledanje utakmice BiH-Katar

Jasnija pravila za efikasniji rad: Vlada TK utvrdila izmjene Zakona o …

Nastavljeno potpisivanje ugovora za 3,05 miliona KM podrške Tuzlansko …

Živinice: Prijem za najuspješnije učenike

CLOSE
CLOSE