26.0612:38
Kalesija

VIDEO/ Članovi “Mreže mladih” MIZ Kalesija posjetili nekoliko gradova BiH

U okviru aktivnosti Mreže mladih MIZ Kalesija  upriličena je posjeta gradovima Bosne i Hercegovine. Cilj ekskurzije jeste upoznavanje mladih sa ljepotama jedine nam domovine. Prvi u nizu posjećenih gradova bio je Višegrad, zatim Goražde, Foču.

Prenoćili su u Sarajevu a potom se uputili ka Konjicu gdje su se družili sa mladima iz pomenutog grada. Svoje putovanje završili su u Mostaru

Mladi su itekako bili zadovoljni posjetom raznim gradovima jer su posjetili neke znamenitosti koje do sada nisu imali priliku vidjeti. Međusobno druženje mladih iz Kalesija, ali i druženje sa vršnjacima iz drugih gradova je jedan od ciljeva Mreže mladih. Također, tokom obilaska gradova i znamenitosti mladi su imali priliku upoznati se sa historijom naše zemlje a posebno sa dešavanjima u proteklom ratu.

Kako je bilo pogledajte u reportažama

Znate nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?
[contact-form-7 id="257132" title="Report error"]

Komentari

Sutra u BiH počinje Evropsko prvenstvo za nogometašice do 19 godina

Zbog Mundijala mnogi žele u BiH

Dom zdravlja Kalesija: Javni oglas za prijem specijaliste dermatovener …

“Collapse” bend poklanja besplatan koncert Kalesiji

Narandžasto upozorenje za cijelu BiH: Stiže toplotni val, temperatur …

CLOSE
CLOSE